Když vsadíte na plastové obálky, tak při přepravě svého zboží neuděláte ani tu nejmenší chybu. A ještě ke všemu to bude výhodné nejen z hlediska kvality doručeného zboží, ale také z hlediska vaší peněženky. A peníze jsou vždy až na prvním místě, tím spíše u obchodníků.
online nakupování a vozík.png

A jaké mají plastové obálky vlastně výhody?

Jejich hlavní předností je především materiál, z jakého jsou zhotoveny.

Plast je na rozdíl třeba od papíru voděodolný. Takže v jeho případě vám rozhodně nehrozí, že by se cestou promočil anebo navlhnul. Dále je také pružný, a zároveň velice pevný, takže v případě, že si k přepravě zvolíte plastovou obálku, tak neriskujete, že se cestou poničí a zboží se ušpiní nebo poškodí. A také jde o to, jak je plast lehký. Všichni, kdo někdy něco odesílali poštou anebo s jinou přepravní společností moc dobře vědí, že za hmotnost balíku se platí, a ne málo. A také se samozřejmě platí za jeho rozměry. Ovšem plast je také velice pružný, a plastová obálka se odesílanému předmětu snadno přizpůsobí. Takže jak je vidět, takovýto obal má mnoho nezanedbatelných výhod najednou.

To samé už, bohužel, nemůžeme tvrdit o klasické kartonové krabici. I když jsou jistě případy, kdy je pro odesílání některých druhů zboží kartonová krabice výhodnější, tak ve většině případů to neplatí. Kartonová krabice, tak jak ji známe, je navíc typickým případem toho, jak draze můžeme platit za přepravu vzduchu. Nezřídka se totiž stává, že zboží zabalené do papírové krabice dosahuje maximálně její poloviny a zbytek prostoru už je jen vzduch. Platíme tak zbytečné peníze za přepravu vzduchu a za balík s nepotřebně velkými rozměry.
nákup online.jpg

Nicméně všechny obchodníky jistě zaujme i to, že plastové obálky mohou velice výhodně nakoupit. Cena za kus je samozřejmě tím nižší, čím více obálek si objednáme. V případě plastových obálek nebudete řešit obvyklý problém, kde je ve velkém množství uskladnit, takže můžete využít výhodnou nabídku a dobře se jimi zásobit. Jednoznačně se to vyplatí.