Každému z nás se někdy stane, že mu něco nevyjde.
Pády jsou velice těžké, náročné, bolavé a nepříjemné. Nejhorší jsou takové, které přijdou z ničeho nic a člověk je vůbec nečeká. Je velice těžké vstát a vrátit věci do původního stavu, ale na druhou stranu to dokázalo mnoho lidí a mnoha lidem změnil takový pád život k lepšímu. Jak se říká, člověk se učí ze svých vlastních chyb – toto je pravda. Chyby mohou také fungovat jako zpětná vazba, která nám podá pohled například na čin, který jsme vykonali a právě díky ní ho nevykonáme nikdy znova.
komíny z mincí.jpg
Víte, kde se bere v člověku síla? Ze zahojených ran. Čím víc jich člověk dostane, tím více má drahocenných zkušeností, které mohou sloužit i jako pomoc přátelům a rodině, protože ten, kdo má mnoho zkušeností dokáže vždy pomoci ostatním lidem.
Ale jaká je krize při podnikatelské činnosti (podnikání), která vám přináší finanční prostředky, které potřebujete? Jak je to při zkrachování podniku (což je spojení fyzických osob/ právnických osob za účelem zisku)? Co to pro všechny lidi znamená a jak těžké je zvedání se ze dna?
Je mnoho způsobů, díky kterým se může všechno pokazit. Mezi tyto důvody patří například zanedbání, nepozornost podnikatele, malá poptávka po nabízené službě a podobně.
mobil v dlani.jpg
Nejhorší je, že ten, kdo vydělává díky podnikání mnoho peněz si velice rychle zvykne na život, ve kterém utrácí mnoho peněz a vlastně je ani nepočítá, protože jich má dostatek. Většinou takoví lidi utrácí za věc, které jsou až moc drahé, ale nejsou potřebné. Na takový život se odvyká stejně pomalu, jak rychle se na něj zvyká.
Vzhlížím k lidem, kteří šetří peníze i přes jejich nadbytek, protože si zvědomují, že se každým dnem může něco stát, a že se to týká i jich.
Závěrem napíšu jen to, že v dnešním světě musíme být připraveni na pády. Jsou velký vzlety, ale ještě větší pády.