Vaše společnost se připravuje na významnou událost. Je to právě deset let od vašeho založení a úspěšného vstupu na trh. Je na čase poděkovat vašim zaměstnancům za dlouholetou podporu a ocenit i věrnost vašich zákazníků. Přemýšlíte nad různými formami oslav. Večírek pro vaše zaměstnance? Odpoledne pro rodiny s dětmi? Den otevřených dveří? Velká propagační kampaň na různých místech ve vašem městě?

oslava

Vždy vhodný reklamní prvek

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv formu oslavy, my vám pomůžeme s vybavením. Jistě vám záleží na tom, aby den oslav vaší společnosti byl i výraznou propagační a marketingovou akcí, která osloví širokou veřejnost. A proč ne? Je to perfektní způsob. Je třeba jen vybrat vhodné vybavení. Party stany jsou to pravé. Velmi si budete pochvalovat jejich pohodlí v případě, že se rozhodnete pro pořádání akce pod širým nebem. Stany jsou dokonale konstruovány. K jejich instalaci nepotřebujete elektrickou energii, šikovnost ani velkou sílu. Připraveny k použití budou za několik málo minut. Je možné je objednat i ve velkém rozměru. V takovém případě pak umí před nepřízní počasí ochránit celou řadu vašich hostů. Rovněž je možné objednat hned několik kusů a ty propojit do celku.

domluva

Připraveny po celý rok

Nafukovací stany oceníte po celý rok. Výrazný potisk je nepřehlédnutelný a logo vaší společnosti můžete vzít s sebou na celou řadu dalších akcí. Plánujete účast na veletrhu, nebo hned několika veletrzích? Party stan s sebou! Jste sponzorem významných sportovních událostí, nebo kulturních akcí? Party stan nesmí chybět!

Party stany jsou k dostání v různých velikostech. Při objednání však nezůstávejte jen u jednoho kusu. Jeden kus nikdy nestačí! Propagace vaší značky potřebuje hned několik výrazných reklamních prvků! Rádi vám je brzy dodáme v prvotřídní kvalitě.