Ve zdravém těle, zdravý duch, praví jedno pořekadlo. Mnohé studie již naznačili, že většina chronických nemocí pochází z nezdravého životního stylu. V jiných se zase objevila korelace mentálního zdraví a kulturami v tenkém střevě, kde symbioticky přežívá mnoho bakterií. Střevo je také u všech savců nejdelším orgánem a hraje významnou roli při imunitní obraně těla, pro dobré zdraví je tedy nezbytné se o něj řádně starat!
Jak o něj tedy nejlépe pečovat? Skrz bohatou a rozmanitou stravu. Mnohé zpracované potraviny totiž organismus překyselují. Bakterie se pak množí v závislosti na tom, čím je krmíme. Pokud tedy konzumuje vhodně upravené potraviny, dáváme prostor „hodným“ organismům. V opačném případě riskujeme alergie, oslabený imunitní systém a nesprávné vstřebávání živin. Pro více informací v oblasti výživy, doporučuji knihy nebo dokumenty Michaela Pollana. 
tác s nápoji

Jak mi může pomoci Nutribullet?

Zdravé stravování může zprvu znít jako složitá věc – neustále vymýšlet, co vařit a chystat. Nejenže s Nutribulletem můžete mixovat své ranní smoothie raz dva. Kromě ovoce dokáže rozemlít i semínka a oříšky a tělu tak zpřístupnit těžko dosažitelné živiny. Jedná se zejména o fytonutrienty.
Samotný mixér je velmi skladný, lehce omyvatelný. V balení přichází s dvěma různými velikostmi nádobek pro menší 0,5 l nebo větší 0,7 l drink včetně šroubovacích víček.  Na výběr je ze dvou různých čepelí – kterou na co použít vám poví uživatelská příručka. A kdo by si nevěděl se zdravou stravou rady, pomůže mu nutriční rádce.
S tímto pomocníkem můžete tvořit ovocné nebo ovocno-smetanové zmrzliny, mixovat smoothie s ledem. Ze slané kuchyně pak lze zmínit, že zastane funkci tyčového mixéru. Připravíte omáčky, krémové polévky nebo také pyré!
polévka z dýní
Koncem lze říci, že vám mixér ulehčí konzumaci denní dávky ovoce a zeleniny. Ty kromě vitaminů obsahují důležitou vlákninu a dle průzkumu CDC můžou být součástí prevence nemocí jako je cukrovka typu 2 nebo rakovina.