Je samozřejmé, že každý člověk chce vypadat stále krásně a mládě. A to hlavně ženy. Já si pamatuji, když mojí mamince bylo asi padesát let, jak si stěžovala, že už má kolem očí a úst vrásky a že jí to vadí. Samozřejmě, že je moje maminka nemá ráda invazivní plastické operace, tak hledá způsoby, jak by se těchto vrásek zbavila nebo alespoň nějak je zmírnila. A potom taky zastavila další prohlubeň vrásek. Já se jí nedivím a já budu asi po mamince. Protože nyní, i když mi je třicet dva let, tak se bojím, taky že budu mít nějaké vrásky. Úplně mám z toho hrůzu a jen se budu modlit, abych nepropadla potom tomu trendu, že půjdu na nějakou plastickou operaci a potom budu vypadat jako gumový panák. Doufám že tohle ne. Tak jsem si řekla, že bude lepší prevence. U kosmetičky jsem se dozvěděla, že velmi kvalitní na pleť je brát kolagen a kyselinu hyaluronovou.

Krása je pro ženu důležitá.

Už jsem o tom hodně slyšela, ale nevěděla jsem, že je to tak kvalitní a vhodné pro pleť, a navíc kolagen a kyselina hyaluronová není jenom skvělá pro pleť ale, taky pro nehty a vlasy. Navíc taky to má velmi příznivý vliv na pohybový aparát, hlavně tedy na klouby. Tak jsem si řekla, že kolagen a kyselinu hyaluronovou vezmu samozřejmě na milost. Jsem ráda, že mi tohle moje kosmetička doporučila, protože já jsem to zase na druhou stranu doporučila své mámě.

Kolagen je vhodný pro celé tělo.

A moje máma si koupila opravdu kvalitní kolagen a zároveň také kyselinu hyaluronovou a obě dvě jsme spokojené. Potravinové doplňky užíváme opravdu každý den, a ještě jsme si koupily takový kolagenový drink, který chutná po jahodách a je velmi dobrý. A kde seženete kolagen a kyselinu hyaluronovou Orcacollagen? Přeci samozřejmě v lékárně nebo taky na internetu. Ovšem dávám přednost lékárně, kde vám doporučí váš potravinový doplněk přesně na míru. Navíc si taky můžete popovídat o jeho skvělých účincích. Věřím, že kolagen je velmi vhodný taky pro sportovce.