Někteří lékaři vychází ze staré školy, což s sebou nese zastaralé postupy a nesprávné návyky. Příkladem jsou dentisté, kteří v minulosti nebyli ani trochu zvyklí na používají anestezie, a to při běžných zákrocích, jako je ošetřování zubního kazu. I tyto banální zákroky totiž dokážou být velmi bolestivé, a proto pacienti v dnešní době vyžadují lokální anestezii. Je to přitom zcela běžný a správný postup, poněvadž metody ošetřování kazů jsou v dnešní době na tak vysoké úrovni, že nedopřát pacientům pohodlí i v rámci bolesti, to by bylo velmi špatné. A co váš současný zubní lékař? Nabízí vám anestezii, nebo něco takového vůbec neznáte?pinzeta zubního lékaře

Přejít k jinému není vůbec složité

Někteří lidé, a to zejména ti starší, vůbec nemají ponětí o tom, že mohou změnit svého dentistu. Nemohou to sice dělat každý měsíc, ale pokud mají dentistu mnoho let, a chtěli by někoho jiného, nemůže jim v tom nikdo zabránit. Právě proto jsou otevřené brány do zubní ordinace v Liberci i pro vás. Tým zkušených dentistů proto s vámi bude řešit veškeré vaše obtíže.

S jakými záležitostmi vám dentista pomůže?

  • Náprava zubních kazů
  • Doporučení na rovnátka
  • Čištění kanálků
  • Extrakce, případně odeslání na specializované pracoviště

kazy v zubních ploškách
Když si dáte tu práci a vyberete si takového specialistu, který to s vámi bude myslet dobře, nemůžete udělat chybu. Jednak váš chrup bude v mnohem lepších rukou, ale také sami uvidíte, že to bylo rozhodnutí, které mělo smysl. Proto neváhejte, ale učiňte změnu, která pro vás bude velmi příjemnou. Díky této změně se již nebudete muset obávat toho, že máte naplánovanou pravidelnou návštěvu nebo třeba jakýkoliv zákrok. Zákroky totiž budou realizovány s ohledem na vás, vaše pohodlí nebo třeba míru bolesti, která bude, co možná nejnižší. Z tohoto důvodu nemusíte ani chvíli váhat, ale můžete se rozhodnout pro něco, co má skutečný význam, což změna dentisty za lepšího rozhodně je.