Už jste slyšeli tento název? Pod pojmy proteinová nebo ketonová dieta se skrývá jeden a ten samý způsob, jak snížit svou tělesnou hmotnost a být zase fit a v kondici.

voda

· Hubnutí je pokaždé otravné. Jistě znáte také milion způsobů, jak shodit pár kilogramů, ale málokterý na naše tělo zabral nebo nás bavil tak dlouho, abychom vůbec nějaký kilogram shodily. Ženy mívají daleko častěji problémy s hubnutím, protože je jejich tělo jinak stavěné než v případě mužského pohlaví a tak si častěji děláme starosti s tím, jak vypadáme a kolik vážíme. Pokud se snažíte opravdu shodit nějaké kilogramy, pak myslete na to, že nesmíte hladovět. Jeden ze základních předpokladů. Právě hladovění není cesta k úspěchu, ale právě naopak cesta k narušení přirozené rovnováhy našeho těla a našich biorytmů, týká se to především našeho zažívání. Tělo začne stagnovat a ukládá si opět všechny tuky, které do sebe dostanete, takže hladovění není správná volba, proto bychom se takovýmto typům hubnutí měli vyhýbat. Stejné je to v případě jo-jo efektu. Nejíte, shodíte nějaká kila a pak se najíte a kila máte zase zpátky. Nepraktický způsob hubnutí, protože to vás velice brzy přestane bavit a zjistíte, že je to opět k ničemu, když ve finále zase váhu naberete.

Vhodným způsobem je hubnutí na bázi redukce tukových zásob, přičemž svaly zůstanou zachovány. Jak ale takové hubnutí pro vaše tělo zajistit? Díky výzkumům a americké novodobé technice, kterou vyzkoumal profesor George L. Blackburn, když zkoumal, jak tělo spaluje uložené tuky, jsme mohli přijít na moderní způsob hubnutí, které opravdu přináší kladné výsledky.

dieta

Co k tomu budete potřebovat?

Do těla musíte dostávat velké množství proteinů a minimum tuků. Díky našemu upravenému jídelníčku to bude hračka. Proteinová dieta je také zpočátku založená na pestré stravě a především na jídlech, která obsahují vysoké procento proteinů, proto pro vás některé velice rádi připravíme.