Přemýšleli jste někdy jaký doplněk by slušel Vaší zahradě nebo domu? Kam se můžete v létě schovat před sluníčkem a nebo při grilování s přáteli před deštěm, bouřkami a nebo kroupami? Máme pro vás řešení. Představuji Vám několik altánů či pergol ať už si je připevníte ke zdi domu, nebo necháte volně stát na zahradě poblíž zahradního bazénu je pouze a jen na Vás. Naše pergoly slouží i dokonce k přespání při horkých letních večerech. Myslím si, že budete spokojeni.

vinná réva na pergole

Už staří Egypťané před pěti tisíci lety v perské říši stavěli pergoly pro úrodu vinné révy, kde ji zasadili ke sloupu altánu a ta když vyrostla, tak utvořila krásnou střechu. I Vy si můžete zasadit ke sloupu třeba pnoucí růže a tak si ozdobit vaší pergolu. Vypadá to velmi krásně. Využití altánu můžete mít spousty, ale nejčastěji jejich využití jsou jako rekreační rozvoj zahrady a užitkový objekt.

altán

Naše pergoly mají pevné konstrukce od šesti až dvanácti stojkách v různých rozměrech. Nesmí chybět ani impregnace dřeva našich altánů. Provádíme povrchovou tlakovou bez chromovou impregnaci, ale i hloubkovou tlakovou impregnaci. Ta má zvýšit životnost našich altánů a zajistí dokonalou ochranu. Hloubkový proces a vysoký tlak zajistí, aby se impregnace vpravila až do jádra dřeva, kdežto povrchovou impregnaci je dobré jednou za pět let zopakovat, aby nedošlo k poškození.

Po sestavění našeho altánu lze natřít jakoukoliv vhodnou barvou. Obsahuje střešní prkna, kde si dokonce můžete vybrat i barvu šindele.

– červená šindel

– grafitová šindel

– hnědá šindel

Krom výběru střešní krytiny si vyberete i ukotvení altánu

– podlahový pozinkovaný úchyt

– podlahový pozinkovaný trn

– pozinkovaný betonový úchyt

V naší nabídce najdete dřevěnou pergolu altán HERMES o stojkách dvanácti kusů, HADES, ZEUS, ARES též o dvanácti stojkách, NIKÉ a AFRODITA, které jsou šestiúhelníkového tvaru o šesti stojkách. Věřím, že si vyberete a budete maximálně spokojeni. Materiál ze kterého se skládají naše pergoly je jedině smrkové dřevo, používáme hoblované a frézované. Naše doprava a platba je velmi přizpůsobená, tak neváhejte a navštivte nás.