Stěhování je náročná věc, ovšem někdy je mnohem náročnější rekonstrukce bytu či domu – ať už na koordinaci či na realizaci. Pokud si sami netroufáte, pozvěte si odborníky, kteří se věnují designu a změnám interiéru pravidelně, a mají tak nasbírané dlouholeté zkušenosti, které se mohou promítnout právě i ve vašem interiéru. Bytový designér může být doslova poklad.

Proměna bytu

Ať už byste chtěli proměnit kuchyni, obývací pokoj, koupelnu nebo třeba dětské království, budou vám k dispozici od vizualizace až po samotnou realizaci celého projektu. Zařídí veškeré dělníky i potřebné odborníky, všechna nutná povolení k přestavbám, atd. Bude příjemné se o nic nestarat, a přijít do nového, proměněného bytu či domu. Abyste si dokázali představit, jak bude nový prostor vypadat, začíná práce u 3D vizualizace, díky které uvidíte i ty nejmenší detaily – proměříme váš prostor, zadáme přesně tyto údaje do programu a budeme pracovat s konkrétními rozměry, i nábytkem a doplňky. Co se týká řemeslníků, víme koho zveme, spolupracujeme s nimi dlouhodobě a můžeme se tak za jejich práci kompletně zaručit. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, takže jsme schopni plnit i atypická přání klientů.

Krásný obývací pokoj

Při projektování nového prostoru se snažíme myslet nejen na design samotný, ale také na funkčnost prostoru, která je ve finále tím nejdůležitějším. Opět je na místě individuální přístup, protože rodina s malými dětmi potřebuje něco trochu jiného, než mladý pár či rodina s odrostlými dětmi. Dbáme na to, aby se celý prostor dobře udržoval, aby v něm byly materiály s dlouhou životností a zároveň, aby bylo vše svěží a cítili jste se tam příjemně jak při relaxování, setkávání, tak i při práci a dalších aktivitách. Svěřte se do rukou odborníků a netrapte se sami s vymýšlením, sháněním všech potřebných materiálů a pracovníků. Rádi přijedeme a proměníme váš sen ve skutečnost.