Masáž nám pomůže od bolesti zad

Masáže jsou stejně tak prospěšné jako třeba jóga, akupunktura nebo jiný druh cvičení. Během ní se naše svaly zahřívají a postupně uvolňují, trpíte-li bolestí šíje či bederní páteře zkuste si jednou za čas masáž dopřát. Na uvolnění a zbavení bolesti jsou nejlepší sportovní masáže, které vaše tělo krásně prokrví.
klídek na masáži

Pro lepší spánek

Studie Miamské University prokázala, že pravidelná masáž vám pomůže s nespavostí. Dokonce lidé, kteří navštěvují masérské instituce, mají až o hodinu delší a především hlubší spánek. Co více si přát?

Sbohem depresím

Při relaxaci a uvolnění svalového napětí v těle se vám udělá líp nejen po fyzické, ale i po psychické stránce. Nedostatek odpočinku a relaxace je příčinou stresu, proto pouhá hodinka masáže dokáže s vaším tělem i duchem udělat velké věci.

Pryč s migrénou

Trápí vás časté migrény a bolesti hlavy? Kolikrát jste si při takové migréně masírovali spánky? A teď si představte, že vám tyto body uvolňující bolest hlavy masíruje profesionál, kolem hraje relaxační hudba a vy jen ležíte se zavřenýma očima. Už jen při samotné představě výše uvedeného se zdá, že bolest hlavy dávno odezněla.
masáž ramen

Čím starší, tím prospěšnější

Věkem přibývají nemoci a bolesti různých částí těla, tudíž zvláště u postarších nebo lidí v důchodu, jsou masáže velmi prospěšné. Potěšte maminku nebo tatínka poukazem na masáž a uvidíte, že se vám vrátí o pět let mladší… nebo se tak budou alespoň cítit.

Stres, stres, stres

Jak už bylo několikrát uvedeno, vyvarovat se stresu je v dnešní uspěchané době velmi obtížné, přesto to musíte udělat pro vaše vlastní zdraví. Stres patří mezi šestou nejčastější příčinu všemožných nemocí jako je rakovina, zástava srdce, plicní problémy nebo dokonce sebevražda. Odměňte tedy své tělo za to, jak vám poctivě slouží a dopřejte mu na oplátku chvíli relaxace. Ono se o vás stará pořád, kdo se ale stará o něj?