Bluetooth reproduktorlze bezdrátově připojit k notebooku, tabletu i k mobilu, kde je ozvučení nedostačující. Pokud si ho budeme chtít pořídit, vybereme si takový, který vejde do kapsy, kabelky nebo do batohu. I v případě, že jeho cena nebude vysoká, může dobře posloužit a možná se budeme divit, jak silnýzvuk je schopen vydat.
přenosný reproduktor
Nabídka v obchodech je široká a reproduktor, který budeme nosit v kapse, je třeba si osahat, potěžkat a poslechnout jeho zvuk. Zajímejme se o jeho dizajn, jak se dá přenášet a jaké má další funkce. Některé může plnit funkci FM rádia, jiné přehraje audio soubory z paměťové karty nebo USB flashdisku. Dalším vylepšením je LED displej nebo svítilna. Všechny funkce dobře vyzkoušejme, protože ne vždy pracují optimálně.
Hitem poslední doby jsou reproduktory, které se dají zavěsit pomocí praktické karabiny na batoh, které jsou odolné vůči dešti a prachu. Seženeme i takové, které zvládnou ponoření do vody a jsou zcela uzavřené vůčiprachu. Bývají protiskluzové, omyvatelné a odolné proti nárazům a proti poškrábání. Jsou vhodné i pro použitív koupelně. Pokud se rádi pohybujeme v přírodě, bude se hodit pevná konstrukce a robustní pogumování. S vysokokapacitní baterií vydržíme poslouchat hudbu až 20 hodin. Ke spojení Bluetooth reproduktoru s mobilem nepotřebujeme mobil nejnovějšího typu. Většina reproduktorů je kompatibilní i se staršími typy mobilů, takže jejich využití je široké.
reproduktor elektronický
Některé technologie Bluetooth umožňují bezdrátové přehrávání hudby v dosahu až 25 metrů. Pokud naše zařízení nepodporuje bezdrátový přenos, stále máme možnost se připojit pomocí klasického audio kabelu. Připojením k mobilu využijeme reproduktor jako handsfree tak, že nemusíme držet mobil v ruce. Přímo na reproduktoru si můžeme nastavit hlasitost, posun nahrávek i příjem telefonního hovoru.