Muži jsou pro všechny ženy jako velké otazníky. Málokdy se v nich dovedou vyznat a často si lámou hlavu nad tím, proč se s jejich pocity tak málo svěřují. Když už si vyberou partnerku, která k nim patří, tak jsou pochopitelně šťastní a více se otevřou. Pokud však nastane situace, kdy odmítají vztah, ale bližší náklonnost ne, zůstává jenom doufat, že to má svůj důvod.
nošení ženy

Žena, která působí ze všech stránek dokonale

S věkem přichází i vyšší nároky na to, jaká by měla být vaše přítelkyně. Mužům obvykle stačí, pokud je jejich partnerka laskavá, vtipná a přirozeně krásná. I v případě, že si takovou najdou a je jim s ní dobře, ještě to neznamená, že se okamžitě vrhnou do vztahu.
Většina mužů je totiž přesvědčena o tom, že vztah změní nejen ženu, která si na partnera začne dělat větší nárok, ale i jejich stav svobody a volnosti, díky kterému se nemusí nikdy omezovat.
Uvědomte si však, že pokud už natrefíte na ženu, která je dle vašeho pohledu skutečnou bohyní, nebude na vás nebo na vaše rozhodnutí čekat věčně. Ženy jsou nesmírně chytré a ctižádostivé osoby a mají v krvi přirozenou touhu, nepromarnit svůj život čekáním na prince na bílém koni.
–       Může se tedy stát (a věřte tomu, že se stane), že se brzy vzdá naděje na to, že spolu jednou budete tvořit pár a začne se rozhlížet tam, kde ji někdo jiný patřičně ocení.
pár s úsměvem

Sobectví v podobě strachu

Jestli máte obavy být se ženou, se kterou se cítíte nanejvýš báječně ve vztahu, nemusíte se za nich stydět. Jistě ale pomůže, pokud si s ní o tom promluvíte na rovinu a nebudete jí plést hlavu každý den s tím, že se nikam neposunete.
Vzdát se toho nejcennějšího, čím je svoboda, může být v mnoha ohledech ta nejlepší věc, jakou jste v životě mohli udělat, protože vždy, když o něco přijdete, získáte něco daleko lepšího. Tím může být životní stabilita, rovnováha, láska na celý život nebo hodnota, která je neocenitelná – rodina!