Ano, ložnice je to pravé místo, kde se asi odehrává nejvíce, nebo minimálně hodně hororových situací. Od malička jsou sledována strašidla pod postelí, takže dítě si to kontroluje a některé fobie přetrvají hodně dlouho. Ale ty dětské přejdou. Ovšem vyděsit člověka nemusí jen nějaká postava či průsvitná bytost. Může to být i šok z neznámé nemoci, na kterou v ložnici přijde pán v letech. Pokud není poučen, oč jde, tak se vyděsí a pěkně to s ním zamává.

Není se divit. Právě zjistil, že se fyzicky nemůže věnovat své naplno manželce, nebo jiné ženě. Toto zjištění je pro pány kritické. Vše, čím se honosili v těchto místech je pryč, jako mávnutím kouzelného proutku. Co se to vlastně stalo?

vlastnosti

V podstatě vůbec nic nebezpečného. Na tohle se neumírá a ani to nebolí. Došlo jen k erektilní dysfunkci, což je vysoce odborný termín. Pro pány v letech bude nyní hodně diskutován. Tedy pokud bude. A měl by být. Minimálně s partnerkou.

Pokud si ti dva nedovedou o věci rozumně promluvit, nemusí to skončit dobře. Ona se může domnívat, že má muž jinou ženu, a tudíž si i ona najde jiného partnera. Tím začíná cesta k rozvodu, nebo ke zhroucení celého vztahu. A přitom by stačilo si koupit láhev vínečka a pěkně v klidu si to celé probrat. Pak by oba přišli na to, že je to jen a jen vlivem věku. Muž je v tom tedy nevinně. Čeká to na každého. Bohužel.

zoufalý muž

Avšak není třeba zoufat zase tak moc, protože ta doba erotických radovánek v plné výši se může vrátit zpět. Ne, nenabízím vám stroj času, ale Kamagru, což je vlastně mladší sestřička tolik slavné a zbytečně drahé Viagry. Je to její generikum. Traduje se mezi pány, že je dokonce lepší a má lepší účinky. Toto nelze potvrdit na sto procent, protože každé tělo je jiné. Ovšem když to tvrdí osmdesát pět respondentů ze sta, tak na tom něco rozhodně bude. Prostě jen působí na každého jinak.