Každá žena to zná – ráno vstane, obleče si spodní prádlo, nějaké přiléhavé džíny, příjemný top a jde do práce. Nicméně pravdou je, že naprostá většina takového oblečení prostě není příjemná. Ženy tak po většinu dne často něco tlačí, zužuje, nebo jim překáží. Nejčastěji se jedná o nepadnoucí podprsenku, příliš upnuté džíny, které škrtí na bříšku, nebo boty na podpatku, v kterých sice vypadají sexy, ale jsou naprosto nepohodlné. Není tak vidu, že naprostá většina žen ihned, jak přijde domů, si chce obléknout něco pohodlného, v čem se bude cítit dobře a příjemně.

volné šaty

My vám dnes přinášíme nápady na to nejpohodlnější domácí oblečení, ve které se budete cítit nanejvíc pohodlně – a to nejen díky kvalitním látkám, ale především díky pohodlnému střihu.

První věcí, která by jistě ve vašem šatníku neměla chybět, jsou šaty s kapucí. Jsou volné, dlouhé a na dotek příjemné, což znamená, že jsou přímo stvořené pro takové to domácí odpočívání! Jak již bylo zmíněno, šaty jsou volné a pohodlné, nic vás tedy nikdy netlačí. Navíc si můžete sundat i podprsenku a nikdo to nepozná! Můžete v nich uklízet, vařit, sedět na sedačce, nebo jít otevřít i pošťákovy! Jsou pohodlné, ale zároveň vypadají vkusně a hezky. Nemusíte se tak stydět ukázat ani na ulici.

modré šaty

Kromě volných šatů, bychom vám velmi rádi doporučili i nějaké příjemné legíny. Nicméně ne takové ty stahovací a tvarovací. Prostě takové, ve kterých se budete cítit dobře i za tu cenu, že nebudete mít třeba úplně dokonalou postavu. Volené nějaké volnější a elastické.

Výbornou variantou jsou i tepláky. V současné době se prodává celá řada nadčasových a moderních tepláků, ve kterých budete vypadat stylově! Mají příjemnou látku a dokonce i hezky vypadají. Některé jsou dokonce tak hezké, že jsou přímo určené na každodenní nošení – a to třeba i do společnosti.