Jednou za čas se může stát, že potřebujete přestěhovat nějaký ten nábytek nebo dopravit stavební materiál či cokoliv jiného z jednoho místa na druhé a přitom nechcete využívat předražených služeb přepravní společnosti, nebo si chcete náklad přepravit sami, abyste jej měli pod dohledem. Ovšem, pokud jde o větší náklad, který se Vám nevejde do osobního automobilu, tak nastává problém, jak tento náklad přepravit.

bílá dodávka

My tento Váš problém vyřešíme raz dva. Naše půjčovna dodávek Praha 5 je tu pro vás pro všechny. Nabízíme Vám různě velké modely spolehlivých a kvalitních zahraničních značek, které můžete využít k přepravě čehokoliv, co zrovna potřebujete přepravit. Stačí si jen vybrat vůz, který odpovídá Vašim představám a požadavkům a pronajmout si jej.

Naše půjčovna dodávek Praha 5 Vám nabízí své užitkové vozy k pronájmu krátkodobému i dlouhodobému. Je jen na Vás, jestli potřebujete jen převézt nábytek z jednoho města do druhého a zvládnete to během jednoho dne, nebo jestli rekonstruujete dům a potřebujete pronajmout užitkový vůz na delší dobu. Vyjdeme Vám plně vstříc ve Vašich požadavcích.

černý náklaďák, silueta

Kromě toho s našimi vozy můžete klidně vyjet i do zahraničí, tudíž je jasné, že i v těchto případech si pronajmete vůz na delší dobu. Každopádně Vás naše půjčovna dodávek nepřekvapí pouze velkým výběrem modelů značkových vozů, ale také skvělými cenami. V ceně pronájmu už máte zahrnuto hned několik služeb.

Zdarma Vám vůz přistavíme až k Vám domů a po ukončení pronájmu jej zase odvezeme zpátky k nám. S našimi vozy můžete ujet neomezený počet kilometrů, v ceně už máte i dálniční známku naši i na Slovensko, zákonné i havarijní pojištění a samozřejmě prémiovou asistenční službu. Kromě toho Vám nabízíme možnost zapůjčení vozu i s řidičem a naše stěhovací služby.