Hledáte prima odolný obal k chytrému mobilnímu telefonu Xiaomi?
Máme tady pro vás článek kde jsou moderní, kvalitní a přitom levné obaly pro mobilní telefony Xiaomi.

Na trhu jsou různé obaly na mobilní telefony Xiaomi pro běžné použití i pro použití v extrémních podmínkách.
Každý ochranný kryt kryje celá záda, boky a rohy telefonu, chrání ho tak při pádu, ale i při každodenním používání. Obal je na telefonu neustále nasazený a na rozdíl od jiných pouzder na mobil tím chrání lépe váš telefon, když ho zrovna používáte. Jeho nevýhodou je jen to, že obal nechrání váš displej a klasická fólie též ne.
Každopádně je dobré mít k obalu i lepší sklo, který váš displej ochrání i při nechtěném pádu.

https://www.bewear.cz/wozinsky-anti-shock-silikonovy-kryt-na-xiaomi-redmi-note-9-pro-redmi-note-9s/

Doplňující:
Informace z Webu:
Vašeho milovaného Xiaomi bez ochranného skla nechat nemůžete. Záměrně je psáno – skla. Určitě pamatujete doby, kdy se na displej mobilního telefonu lepily ochranné fólie. Ta doba je dávno pryč. Skla jsou ve všech ohledech lepší (lépe chrání, lépe přenáší dotyk, lépe se lepí, lépe vypadají). O tom, že existují 3D skla a 5D skla atd. atd. jste určitě slyšeli. Všechny varianty mají svá pro a proti. Ti hloubavější se mohou podívat na náš podrobný článek o sklech, kde najdou i video návod, jak nalepit sklo na mobil.

Který obal je ale ten lepší ?

Z vlastní zkušenosti tu mám na výběr ze dvou obalů na mobil xiaomi https://www.modnimobil.cz/obaly-na-mobily-xiaomi-375.

https://mobilni-doplnky.cz/ochranne-kryty-a-obaly/6243-4398-odolny-obal-na-xiaomi-redmi-9-armor-case.html

Stylový ochranný kryt na mobil který je vyrobený z pružného silikonu. Čirý silikon zanechává viditelný efekt a barvu vašeho mobilu. Chrání váš mobil svým kvalitním materiálem před nárazy a bezpečně drží v ruce. Plastový kryt Armor ochrání váš mobil a dodá mu jiný vzhled. Je vyroben z velmi kvalitního a odolného materiálu. Kryt je tvořen z pogumované měkké části a tvrdého štítu proti prudkým nárazům. Obal je extrémně odolný, tlumí nárazy a svým provedením dodá jiný efekt vašemu mobilnímu telefonu. Buď si zvolíte gumový obal který je průhledný, abyste předvedli barvu vašeho telefonu. Nebo si vyberte umělý kryt s černým nádechem, který je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí mít dokonalou ochranu svého telefonu.