Co je teď trendy?

Asi každý z nás si všiml, že móda se stále vrací. To, co bylo trendy před několika lety, se opět nosí. V posledních měsících se začaly znova nosit kalhoty do znovu, které se nosily přibližně kolem roku 2010. Koho by to tak tři roky zpět napadlo, že zrovna kalhoty do zvonu budou zase in. Upřímně je mi vždy líto, že móda se neustále mění a když si koupíte to, co je trendy, tak za pár měsíců už být nemusí. Poté vám oblečení leží ve skříni. Nejen, že za daný kousek utratíte peníze, ale je to i neekologické. Bohužel, každý chceme vypadat IN a obětujeme peníze a kus přírody.

Džíny

Ale netrendy oblečení nemusí končit hned v popelnici. Oblečení můžete vynosit na doma, darovat na dobrou věc nebo třeba prodat na internetu. Jsou lidé, kteří trendy nějak zvlášť neřeší a oblečení třeba vynosí. Vrátí se vám tak část peněz a oblečení najde dalšího majitele a nepůjde hned na skládku. No není to boží? Nejlepší varianta by byla oblečení uchovávat i po tom, co už není trendy. Jelikož se bude určitě někdy znova nosit. Ale chápu. Nikdo asi nemá nafukovací skříň a nemá oblečení kde uchovávat :-D. Řekli jsme si, že se nyní nosí kalhoty do zvonu. Ale tohle není jediný trend.

Zlatý řetízek, srdíčko

Co často můžeme vidět na slečnách?

V posledních letech se určitě mnohem více nosí crop topy než pár let dozadu. Kdyby někdo nevěděl, crop topy jsou (jak už vyplívá z názvu) kratší trička, obvykle vám jde vidět pupík :-D. Dají se sehnat opravdu krásné, ať už tílkové, s krátkým či dlouhým rukávem. S vzorem či bez vzoru, tzv. basic. Na trhu je opravdu veliká škála těchto topů.

Dále se určitě mnohem více nosí zlaté doplňky. Nemusí se jednat pouze o opravdové zlato, ale i o levnější variantu, a to bižuterii. Na internetu jsou e-shopy, kde se dají módní kousky sehnat za směšné peníze, ale jak už jsem psala výše, má to bohužel negativní vliv na ekologii.